Koblingsklemme/innstikklemme, 4-ledet, klar, 10stk
Art.nr. 148-90056
| HCPM-4-Blister-PC-CL
| El.nr. 1270343
Copied
Dette produktet er ikke lenger tilgjengelig.
- For profesjonelle kabelkoblinger i elektriske installasjoner
- 40% mindre - plassbesparende kompakt design
- Lav innføringskraft - enkel å bruke, spar installasjonstid
- Enkel tilgang til testhull
- Meget enkel å koble selv når man arbeider over hodehøyde
- Koblingen kan sjekkes visuellt pga. det transparente huset
- 6 farger for enkel identifisering av størrelse
- Forskjellige lederdiametere kan benyttes i hvert hull
- Sikker montering og installasjon
- En praktisk Variobox med 350 assorterte HCPM er også tilgjengelig. Art.nr. 148-90046.
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | HelaCon Plus Mini innstikklemmer sikrer enkel, rask og sikker kobling av kabler og ledninger i elektroinstallasjoner. Innstikklemmene har dobbelt fjærsystem med mulighet til å kombinere både enkel og flertrådig leder. |
| Antall ledere | 4 |
| Antall pr. | eske |
| Egnet for fleksibel kjerne (Ja/Nei) | Nei |
| Egnet for flertrådskjerner (Ja/Nei) | Ja |
| Egnet for solid kjerne (Ja/Nei) | Ja |
| Farge | Transparent (CL) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | HCPM-4-Blister-PC-CL |
| Kort beskrivelse (150 karakterer) | Koblingsklemme/innstikklemme, 4-ledet, klar, 10stk |
| Lokalt ordrenr. | 148-90056 |
| Maks spenning | 450V |
| Maks strømstyrke | 24A |
| Materiale | Polykarbonat (PC) |
| Pakn. | 10stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.0019kg |
| Produkt familie | HelaCon Plus Mini |
| Produkt gruppe | Innstikklemmer |
| Type | HCPM-4-Blister |
| Brennbarhetsklasse | UL94 V0 |
| Driftstemperatur - °C | -30 °C til +85 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Halogenfri | Ja |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Spesifikasjoner / Normer | 2006/65/EC, ANSI/UL 486-A, ANSI/UL 486-B, ANSI/UL 486-C, DIN EN 60998-2-2:2005-03, EN 60998-2-2:2004, ENEC, NF EN 60695-2-10 (2013), NF EN 60695-2-11 (2014) |
| UL OCD link | Link |
| UL nummer | E316080 |
| EAN / GTIN | 4031026613987 |
| El.nr. | 1270343 |
| Opprinnelsesland | CN |
| Pakning 1 - Antall | 10 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.055m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.03m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.15m |
| Pakning 1 - Type | pakke |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.019kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.0002475m³ |
| Pakning 3 - Antall | 1800 |
| Pakning 3 - Bredde (m) | 0.245m |
| Pakning 3 - Høyde (m) | 0.32m |
| Pakning 3 - Lengde (m) | 0.37m |
| Pakning 3 - Type | kartong |
| Pakning 3 - Vekt brutto (kg) | 3.92kg |
| Pakning 3 - Volum (m³) | 0.029m³ |
| Pakning 4 - Antall | 48600 |
| Pakning 4 - Bredde (m) | 0.8m |
| Pakning 4 - Høyde (m) | 1.104m |
| Pakning 4 - Lengde (m) | 1.2m |
| Pakning 4 - Type | pall |
| Pakning 4 - Vekt brutto (kg) | 127.84kg |
| Pakning 4 - Volum (m³) | 1.06m³ |
| Tollnummer | 85369010 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned



HCPM-2-PC-CL/YE
148-90036
HCPM-3-PC-CL/OG
148-90037
HCPM-4-PC-CL
148-90038
HCPM-5-PC-BU/CL
148-90039
HCPM-6-PC-CL/VT
148-90040
HCPM-8-PC-BK/CL
148-90041
HCPM Variobox 350-PC-CL
148-90046