pictogram

Løsninger for kabelhåndtering i hvitevarer

Førsteklasses produkter, også ved masseproduksjon

MADE FOR LARGE AND SMALL


MADE FOR LARGE AND SMALL MADE FOR LARGE AND SMALL


Avdelingen for kabelhåndtering i hvitevarer hos Hellermann Tyton leverer det du trenger, når du trenger det og der du trenger det. Vi har produkter til alt fra vaskemaskiner til kjøleskap. Vi kjenner både store og små behov innen hvitevarebransjen og kan levere alt fra ordre på hundretusenvis av standarddeler til enkeltstående løsninger med spesialdeler som skal tilfredsstille et bestemt behov. Vi er alltid parat til å hjelpe deg med å finne den løsningen du trenger.

 

MADE TO COORDINATE


MADE TO COORDINATE MADE TO COORDINATE


Perfekt utførelse krever laginnsats. Vårt eksperttram er plassert på 39 steder rundt om i verden og gjør oss i stand til å levere enhetlige prosjekter og løsninger – enten de er små eller store. Vi er engasjert i alt fra å håndtere store internasjonale prosjekter til å sikre overholdelse av strenge internasjonale standarder. Plassen i maskiner blir stadig mindre, men vårt utvalg innen standard- og spesialtilpassede løsninger og skreddersydde løsninger sørger likevel for ytelse i storformat – fra små, robuste EdgeClip Mini  til varme- og UV-stabiliserte Omega Clips. Alt i alt betyr det at vi kan tilfredsstille skiftende behov i dagens internasjonale marked. Ved å integrere robotstyrte automatiserte verktøy som AT2000CPK, kan du håndtere volumjusteringer raskt og effektivt uten behov for ekstra personale når ordren skal ferdigstilles. Det er en perfekt kombinasjon av menneskelig og maskinell innsats.

 

MADE TO IMPROVE


MADE TO IMPROVE MADE TO IMPROVE


Alt vi gjør, gjør vi for en grunn: Vi vil hjelpe deg å lykkes. Det er derfor vi hele tiden arbeider for å forbedre produktene, tjenestene og løsningene våre. Vi vil at finjustert ytelse skal gjøre virksomheten din mer lønnsom. Strømlinjeformede tjenester betyr optimale tidsbesparelser, et globalt nettverk betyr best mulig hjelp samt lav feilprosent - og strenge produksjonsstandarder betyr absolutt pålitelighet. Likevel jobber vi kontinuerlig for å bli bedre dag for dag.

Våre velprøvde produkter er finjusterte og klare til innsats. Ta en titt på dem her:

MADE TO FASTEN: Buntebånd (strips) og festesokler

Buntebånd (strips) og festesokler

Festebånd i 1 del, for kanter

  • Enkel montering, klipses på for hånd
  • For kanter 1 - 3 mm, 3 - 6 mm eller 4 - 6 mm
  • Metall klemme holder klipset sikkert på plass
  • Ideel til bruk der hvor man ikke kan lage hull eller bruke selvklebende feste

2-delt festebånd for kanter

  • Formontert 2-delt festebånd med kantklips
  • Enkelt å montere for hånd, uten bruk av verktøy
  • Hodet på båndet kan beveges etter bunting
2-delt festebånd med rør-feste, dreibar 360°

2-delt festebånd med rør-feste, dreibar 360°

  • Klikkes på ledningen eller slangen
  • Kabelen kan føres i enhver retning i relasjon til festepunktet
  • Strips med innvendige riller
  • Ideellt til bruk i bilindustrien

 

MADE TO PROTECT: Kabelbeskyttelse

Flettet kabelstrømpe, standard polyester

Flettet kabelstrømpe, standard polyester

  • Produsert i solid polyester
  • Meget fleksibel
  • Meget slitesterk
  • Meget god overflatedekning
Selvlåsende beskyttelesstrømpe

Selvlåsende beskyttelesstrømpe

  • Selvlukkende beskyttelsestrømpe laget av solid polyester
  • Gir meget god beskyttelse mot slitasje
  • Ideell for ombygging
  • Rask og enkel installasjon og fjerning

 

 

 

MADE TO IDENTIFY: Industriell merking

Shrinkable markers

TLFX - krympeslange på rull for termoskriver

  • Halogenfri
  • Lav røykutvikling
  • Høy oksygen index verdi (36,5 %)
  • Leveres i gul eller hvit farge
  • Kabeldiametre mellom 1.2 og 50.8 mm
Selvlaminerende etiketter for termoskriver

Selvlaminerende etiketter for termoskriver

  • Selvlaminerende etikett i høy kvalitet
  • Passer for kabel- og ledningsmerking
  • Det transparente laminatet beskytter mot fukt, smuss og mekanisk slitasje
  • Tilgjengelig i hvit-transparent - andre farger på forespørsel

MADE TO APPLY: Verktøy for buntebånd

Manuelt strammeverktøy med plasthus EVO7

Manuelt strammeverktøy med plasthus EVO7

  • Ergonomisk, sklisikkert håndtak for komfortabelt og sikkert grep
  • Ekstremt lavt vedlikehold
  • Praktisk og enkel stramming
  • Forlenget, slank nese for bruk på trange plasser

Klikk her for mer informasjon.

Automatic bundling up to Ø 20 mm Autotool 2000 CPK

Automatisk buntesystem opp til Ø 20 mm Autotool 2000 CPK

  • Elektrisk styrt automatisk buntesystem
  • Syklustid 0,8 til 1,2 sekunder avhengig av kvalitet og kraft
  • Stasjonært og fleksibelt bruk er mulig
  • Brukervennlig meny på forskjellige språk inkludert

Klikk her for mer informasjon.

Global ekspertise: Finn din lokale kontaktperson her:

Norway |Lasse Nybakk
Lasse.Nybakk@HellermannTyton.no
+47 90 05 89 39

EMEA |Sönke Tesch
Soenke.Tesch@HellermannTyton.de
+49 41013745356

Austria |Andreas Hochfelsner
Andreas.Hochfelsner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

Belgium and Netherlands |Cédric Bauwens
Cedric.Bauwens@HellermannTyton.be

+31 33 460 06 90

CEE |Heinz Jenner
Heinz.Jenner@HellermannTyton.at
+43 12 59 99 55 0

China |Alan Wang
Alan.Wang@HellermannTyton.com.cn
+86 510 85 27 92 0

Denmark |Jakob Degn
Jakob.Degn@HellermannTyton.dk
+45 20 84 91 92

Finland | Harri Vesala
Harri.Vesala@HellermannTyton.fi
+35 89 87 00 450

Great Britain |Barry Fenton
Barry.Fenton@HellermannTyton.co.uk
+44 79 80 87 33 72

Italy |Emiliano Croci
Emiliano.Croci@HellermannTyton.it
+39 04 97 67 870

Japan |Hirokazu Kakiuchi
Hirokazu.Kakiuchi@HellermannTyton.co.jp
+81 66 39 58 610

North America |Harry Lawrence
hlawrence@htamericas.com
+1 612 297 5022

Poland |Carsten Haack
Carsten.Haack@HellermannTyton.de
+49 172 4078571

Russia |Dmitri Tovstopiat
Dmitri.Tovstopiat@HellermannTyton.ru
+7 812 386 00 09

South America |Marcio Freitas Favilla
MFavilla@hellermanntyton.com.br
+55 11 481 59 048

Spain |Juan Lopez
Juan.Lopez@HellermannTyton.es
+34 91 66 12 835

Sweden |Björn Rilegård  
Bjorn.Rilegard@HellermannTyton.se
+46 8 58089075

Turkey |Yavuz Ozdemir
Yavuz.Ozdemir@HellermannTyton.com.tr
+90 0216 687 03 40

Middle East |Shatadru Bhattacharya
SB@HellermannTyton.ae
+97 1556 145 453

South Africa |Lee Vermeulen
Lee.Vermeulen@Hellermann.co.za
+27 11 879 66 00

Hold kontakt med oss!


Update: 07/09/2019 © HellermannTyton 2019
Kontakt