Art.nr. 300-73540 | TCN20-14.0 Printed-PO-X-BK
Copied
  • Tynnvegget
  • Krympeforhold 2:1
  • Selvslukkende og flammehemmende, UL224 VW-1, CSA
  • Hurtigkrympende
Antall pr. rull
Farge Sort (BK)
GLOBAL PART DESCRIPTION TCN20-14.0 Printed-PO-X-BK
Krympeforhold 2:1
Materiale Polyolefin, tverrbundet (PO-X)
Med lim Nei
Pakn. 50m
Produkt familie TCN20
Produkt gruppe Krympeslange 2:1 - Flammehemmende
Strekkstyrke ved varmealdring 14MPa
Type TCN20-14.0 Printed
Utskriftsbar (Ja/Nei) Nei
Variant Tynnvegget
Varmealdringsforlengelse (%) 350%
Varmealdringstest 168h/160°C
Etter krymping ⌀ (d) maks. 7mm
Form på slange Flat
Før krymping ⌀ D min. 14.9mm
Lederstr. (mm²) 8.4-12.6mm²
Lengde (L) 50m
Lengdeendring etter krymping +/-5%
Toleranse +/- ±0.5%
Veggtykkelse (WT) 0.69mm
Beskyttelsesklasse E (VDE 0530)
Brennbarhetsklasse UL224 VW1
CSA-sertifisert Ja
Dielektrisk styrke 20kV/mm
Driftstemperatur - °C -55 °C til +125 °C
Elastisitet (min.) 400%
Halogenfri Nei
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Min. krympetemp. - °C +110 °C
Selvslukkende (Ja/Nei) Ja
Spesifikasjoner / Normer
Spesifikasjoner / Normer C22.2 no. 198.1-06, DIN 75200 (09/1980), UL 224 125 °C 600V VW-1
Strekkfasthet 14MPa