RNUS12-LPGHWP
Art.nr. 859-24079 | RNUS12-LPGHWP
Antall pr. pc
Farge Grønn (GN), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNUS12-LPGHWP
Installerte adaptere 3
Konnektor farge Grønn (GN)
Konnektor type LC-APC
Type RNUS12-LPGHWP
Ytelse kategori G657.A1, OS2 Singel Mode, Singel Mode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 189mm
Høyde (H) 12mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Optisk ytelse Singlemode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 189 mm