RNUS12-LCMHCP
Art.nr. 859-24084 | RNUS12-LCMHCP
Antall pr. pc
Farge Magenta (MG), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNUS12-LCMHCP
Installerte adaptere 3
Konnektor farge Magenta (MG)
Konnektor type LC
Type RNUS12-LCMHCP
Ytelse kategori Multimode, OM4 Multimode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 189mm
Høyde (H) 12mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Optisk ytelse Multimode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 189 mm