RNUS12-LCLHWP
Art.nr. 859-24081 | RNUS12-LCLHWP
Antall pr. pc
Farge Lys grønn (LTGN), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNUS12-LCLHWP
Installerte adaptere 3
Konnektor farge Lys grønn (LTGN)
Konnektor type LC
Type RNUS12-LCLHWP
Ytelse kategori Multimode, OM5 Multimode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 189mm
Høyde (H) 12mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Optisk ytelse Multimode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 189 mm