RNUS12-LCBHCP
Art.nr. 859-24082 | RNUS12-LCBHCP
Copied
Bruk High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
Antall porter 12
Antall pr. pc
Farge Blå (BU), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNUS12-LCBHCP
Installerte adaptere 3
Konnektor farge Blå (BU)
Konnektor type LC
Type RNUS12-LCBHCP
Ytelse kategori G657.A1, OS2 Singel Mode, Singel Mode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 189mm
Høyde (H) 12mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Optisk ytelse Singlemode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 189 mm