RNUAMC12-LPG
Art.nr. 859-24119 | RNUAMC12-LPG
Copied
Bruk High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
Antall pr. pc
Farge Grønn (GN), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNUAMC12-LPG
Konnektor farge Grønn (GN)
Konnektor type LC-APC
Type RNUAMC12-LPG
Ytelse kategori OS2 Singel Mode, Singel Mode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 100mm
Høyde (H) 12mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Optisk ytelse Singlemode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 100 mm