RNU8-Q-08S2LPLPY030M
Art.nr. 859-26607 | RNU8-Q-08S2LPLPY030M
Copied
Bruk High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
Antall porter 8
Antall pr. EA
Farge Gul (YE), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU8-Q-08S2LPLPY030M
Konnektor farge Grønn (GN)
Konnektor type LC, LC-APC
Materiale Forskjellig
Pakn. 1stk.
Type RNU8-Q-08S2LPLPY030M
Variant Modulær Fibermontering
Ytelse kategori Singel Mode, OS2 Singel Mode
Bredde (W) 64.5mm
Dybde (D) 134mm
Høyde (H) 12mm
Lengde (L) 30m
Min. kabelstørrelse (metrisk) 3.0mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Koplet Polarity: QSFP
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 64.5 mm x 12 mm x 134 mm