RNU8-B-08M4LCMFM030M
Art.nr. 859-24213 | RNU8-B-08M4LCMFM030M
Copied
Bruk High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
Antall porter 8
Antall pr. EA
Farge Magenta (MG), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU8-B-08M4LCMFM030M
Konnektor farge Magenta (MG)
Konnektor type LC
Type RNU8-B-08M4LCMFM030M
Variant Modulær Fibermontering
Ytelse kategori Multimode, OM4 Multimode
Bredde (W) 64.5mm
Dybde (D) 134mm
Høyde (H) 12mm
Lengde (L) 30m
Min. kabelstørrelse (metrisk) 3.0mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Optisk ytelse Multimode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 64.5 mm x 12 mm x 134 mm