RNU8-A-08S2LCMFY030M
Art.nr. 859-24281 | RNU8-A-08S2LCMFY030M
Copied
Bruk High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
Antall porter 8
Antall pr. EA
Farge Gul (YE), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU8-A-08S2LCMFY030M
Konnektor farge Blå (BU)
Konnektor type LC
Type RNU8-A-08S2LCMFY030M
Variant Modulær Fibermontering
Ytelse kategori G657.A1, OS2 Singel Mode, Singel Mode
Bredde (W) 64.5mm
Dybde (D) 134mm
Høyde (H) 12mm
Lengde (L) 30m
Min. kabelstørrelse (metrisk) 3.0mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Koplet Polarity: A
Optisk ytelse Singlemode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 64.5 mm x 12 mm x 134 mm