RNU12-U1-12S2LPLPY025M
Art.nr. 859-27420 | RNU12-U1-12S2LPLPY025M
Farge Gul (YE), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-U1-12S2LPLPY025M
Pakn. 1stk.
Type RNU12-U1-12S2LPLPY025M
Variant Modulær Fibermontering
Ytelse kategori Singel Mode, OS2 Singel Mode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 134mm
Høyde (H) 12mm
Lengde (L) 25m
Min. kabelstørrelse (metrisk) 3.0mm
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 134 mm