RNU12-U1-12S2LPLPY020M
Art.nr. 859-27417 | RNU12-U1-12S2LPLPY020M
Copied
Bruk High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
Antall pr. EA
Farge Gul (YE), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-U1-12S2LPLPY020M
Konnektor farge Grønn (GN)
Konnektor type LC, LC-APC, MTP
Materiale Forskjellig
Pakn. 1stk.
Type RNU12-U1-12S2LPLPY020M
Variant Modulær Fibermontering
Ytelse kategori Singel Mode, OS2 Singel Mode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 134mm
Høyde (H) 12mm
Lengde (L) 20m
Min. kabelstørrelse (metrisk) 3.0mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Koplet Polarity: Universal 1
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 134 mm