RNU12-U1-12S2LPLPY005M
Art.nr. 859-27406 | RNU12-U1-12S2LPLPY005M
Copied
Bruk High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
Antall pr. EA
Farge Gul (YE), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-U1-12S2LPLPY005M
Konnektor farge Grønn (GN)
Konnektor type LC, LC-APC, MTP
Materiale Forskjellig
Pakn. 1stk.
Type RNU12-U1-12S2LPLPY005M
Variant Modulær Fibermontering
Ytelse kategori Singel Mode, OS2 Singel Mode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 134mm
Høyde (H) 12mm
Lengde (L) 5m
Min. kabelstørrelse (metrisk) 3.0mm
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 134 mm