RNU12-Q-12M5LC1M
Art.nr. 859-24045 | RNU12-Q-12M5LC1M
Antall porter 12
Antall pr. pc
Farge Lys grønn (LTGN), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-Q-12M5LC1M
Konnektor farge Lys grønn (LTGN)
Konnektor type LC Quad
Type RNU12-Q-12M5LC1M
Ytelse kategori Multimode, OM5 Multimode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 120mm
Høyde (H) 12mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Koplet Polarity: QSFP
Optisk ytelse Multimode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 120 mm