RNU12-C-12S2LP1M
Art.nr. 859-24039 | RNU12-C-12S2LP1M
Copied
Bruk High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
Antall porter 12
Antall pr. pc
Farge Grønn (GN), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-C-12S2LP1M
Konnektor farge Grønn (GN)
Konnektor type LC-APC
Type RNU12-C-12S2LP1M
Ytelse kategori OS2 Singel Mode, Singel Mode, G657.A1
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 120mm
Høyde (H) 12mm
Koplet Polarity: C
Optisk ytelse Singlemode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 120 mm