RNU12-C-12M4LCLCM005M
Art.nr. 859-27100 | RNU12-C-12M4LCLCM005M
Copied
Bruk High Density Fibre System, Data centre, AI, Enterprise, Co-Location, Hyperscale.
Antall porter 12
Antall pr. eske
Farge Magenta (MG), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-C-12M4LCLCM005M
Konnektor farge Magenta (MG)
Konnektor type LC, MTP
Materiale Forskjellig
Pakn. 1stk.
Type RNU12-C-12M4LCLCM005M
Variant Modulær Fibermontering
Ytelse kategori Multimode, OM4 Multimode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 134mm
Høyde (H) 12mm
Lengde (L) 5m
Min. kabelstørrelse (metrisk) 3.0mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Koplet Polarity: C
Optisk ytelse Multimode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 134 mm