RNU12-B-12S2LCMFY040M
Art.nr. 859-26813 | RNU12-B-12S2LCMFY040M
Antall porter 12
Antall pr. pc
Farge Gul (YE), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-B-12S2LCMFY040M
Konnektor farge Blå (BU)
Konnektor type LC
Materiale Forskjellig
Pakn. 1stk.
Type RNU12-B-12S2LCMFY040M
Variant Modulær Fibermontering
Ytelse kategori Singel Mode, OS2 Singel Mode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 134mm
Høyde (H) 12mm
Lengde (L) 40m
Min. kabelstørrelse (metrisk) 3.0mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Koplet Polarity: B
Optisk ytelse Singlemode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 134 mm