RNU12-B-12M4LCMFM010M
Art.nr. 859-26663 | RNU12-B-12M4LCMFM010M
Antall porter 12
Antall pr. pc
Farge Magenta (MG), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-B-12M4LCMFM010M
Konnektor farge Magenta (MG)
Konnektor type LC
Materiale Forskjellig
Pakn. 1stk.
Type RNU12-B-12M4LCMFM010M
Variant Modulær Fibermontering
Ytelse kategori Multimode, OM4 Multimode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 134mm
Høyde (H) 12mm
Lengde (L) 10m
Min. kabelstørrelse (metrisk) 3.0mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Koplet Polarity: B
Optisk ytelse Multimode
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 134 mm