RNU12-A-12S2LPMFY100M
Art.nr. 859-26922 | RNU12-A-12S2LPMFY100M
Antall porter 12
Antall pr. pc
Farge Gul (YE), Hvit (WH)
GLOBAL PART DESCRIPTION RNU12-A-12S2LPMFY100M
Konnektor farge Grønn (GN)
Konnektor type LC
Materiale Forskjellig
Pakn. 1stk.
Type RNU12-A-12S2LPMFY100M
Variant Modulær Fibermontering
Ytelse kategori Singel Mode, OS2 Singel Mode
Bredde (W) 94mm
Dybde (D) 134mm
Høyde (H) 12mm
Lengde (L) 100m
Min. kabelstørrelse (metrisk) 3.0mm
Halogenfri Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Koplet Polarity: A
Spesifikasjoner / Normer
Dimensjoner L x B x D 94 mm x 12 mm x 134 mm