Krympeslange 2:1, motstandsdyktig mot temperaturer og kjemikalier
Art.nr. 311-00129
| TK20-1.2/0.6-PVDF-CL
Copied
Dette produktet er ikke lenger tilgjengelig.
Alternativt produkt er tilgjengelig
- Tynnvegget
- Uten lim
- Krympeforhold 2:1
- Motstandsdyktig mot kjemikalier og temperaturer opptil 175°C
- Slitesterk
- Transparent for enkel visuell inspeksjon
- Selvslukkende iht. UL 224 VW1
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | TK20 krympestrømpe benyttes til å isolere og beskytte kraftkabler, kabelskjøter og -termineringer i kjemikalie- og temperaturutsatte områder. |
| Antall pr. | pc |
| Atferd ved lav temperatur | ingen sprekker |
| Atferd ved varmesjokk | ingen sprekker, ingen drypp, inge væsker |
| Farge | Transparent (CL) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TK20-1.2/0.6-PVDF-CL |
| Krympeforhold | 2:1 |
| Materiale | Polyvinyliden fluorid (PVDF) |
| Med lim | Nei |
| Pakn. | 1.20m |
| Produkt familie | TK20 |
| Produkt gruppe | Krympeslange 2:1, motstandsdyktig mot temperaturer og kjemikalier |
| Testmetode for lavtemperatur | SAE-AS23053 |
| Testmetode for varmealdring | ASTM D638 |
| Type | TK20-1.2/0.6 |
| Utskriftsbar (Ja/Nei) | Nei |
| Variant | Tynnvegget |
| Varmealdringsforlengelse (%) | 200% |
| Varmealdringstest | 168h/250°C |
| Varmesjokktest | 4h/300°C |
| Beskyttelsesklasse | F (VDE 0530) |
| Brennbarhetsklasse | UL224 VW1 |
| Dielektrisk styrke | 30kV/mm |
| Dielektrisk styrke, test metode | SAE-AS23053 |
| Driftstemperatur - °C | -55 °C til +175 °C |
| Elastisitet (min.) | 350% |
| Halogenfri | Nei |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Min. krympetemp. - °C | +170 °C |
| Selvslukkende (Ja/Nei) | Ja |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Spesifikasjoner / Normer | ANSI/UL 224 |
| Strekkfasthet | 40MPa |
| Testmetode for forlengelse ved brudd | ASTM D882 |
| Testmetode for strekkfasthet | ASTM D412 |
| Testmetode for volummotstand | ASTM D876 |
| UL OCD link | Link |
| UL anerkjent (US) | Ja |
| UL nummer | E198023 |
| Vannabsorbasjon | 0.2% |
| Volum motstand | 10¹⁵ Ω cm |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom

Last ned

TK20-1.6/0.8-PVDF-CL
311-00169