Tilbehør, HelaDuct, sort, 40stk. (HTWD-BWR-40X60)
Art.nr. 181-50460 | HTWD-BWR-40X60-PC/ABS-BK | El.nr. 1270381
Copied
  • Monteres raskt og enkelt på festepunkter med 1/4 omdreining med skrutrekker
  • Ledningene holdes sikkert på plass under montering
  • Ankeret på holderen stikker ikke ut under kanalbunnen
  • Reduserer belastningen på kabelkanalen, spesielt i hjørnene og eliminerer trykk mot veggene
  • Tilgjengelig for alle kanalstørrelser og bredder
  • Passer godt i kanalen og tar minimalt med plass
Lagervare
Antall pr. stk
Farge Sort (BK)
GLOBAL PART DESCRIPTION HTWD-BWR-40X60-PC/ABS-BK
Justerbar til kanalbredde (Ja/Nei) Nei
Kort beskrivelse (150 karakterer) Kabelholder for 40x60mm kabelkanal, sort, 40stk
Lokalt ordrenr. 181-50460
Materiale Akrylnitril-butadien-styren legert med Polykarbonat (PC/ABS)
Pakn. 40stk.
Pakning 0 - Vekt netto 0.008kg
Produkt familie HTWD-BWR
Produkt gruppe Kabelkanaler, tilbehør
Strømstabil (Ja/Nei) Ja
Type HTWD-BWR-40X60
Bredde (W) 20mm
Høyde (H) 56mm
Kabelkanal bredde 40mm
Kabelkanal høyde 60mm
Lengde (L) 35mm
Lengde (L2) 35mm
Brennbarhetsklasse UL94 HB
Driftstemperatur - °C -5 °C til +80 °C