Art.nr. 553-60039 | TLFX24DS-3x16YE-PO-X-YE
  • Lav røykutvikling
  • Høy oksygen indeks verdi (36,5%)
  • Leveres i gul eller hvit farge
  • Kabeldiametre mellom 1.2 og 50.8 mm
Festemetode Oppheng
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX24DS-3x16YE-PO-X-YE
Med lim Nei
Pakn. 15000stk.
Trykkmetode (alternativ) laserstråle
Type TLFX24DS-3x16YE
Variant Rull-form
Varmealdringstest 168h/150°C
Varmesjokktest 4h/175°
Bredde (W) 16mm
Etter krymping ⌀ (d) maks. 1.2mm
Etter krymping ⌀ (d) maks. (tommer) 0.047"
Før krymping ⌀ D min. 2.4mm
Før krymping ⌀ D min. (tommer) 0.094"
Høyde (H) 16.0mm
Lengdeendring etter krymping -5% maks
Lengdeendring.etter krymping UL 224
Veggtykkelse (WT) 0.515mm
Veggtykkelse (WT) (tommer) 0.020"
Brennbarhetsklasse UL224
Dielektrisk styrke 20kV/mm
Dielektrisk styrke, test metode ASTM D2671
Driftstemperatur - °C -55 °C til +105 °C
Elastisitet (min.) 200%
Lagringstid 24 mndr.
Min. krympetemp. - °C +100 °C
Oksygenindeks 35.4%
Strekkfasthet 11MPa
Toksisitetsindeks CITg 0.03
Vannabsorbasjon 0.15%