Art.nr. 553-60051 | TLFX190DS-3x16YE-PO-X-YE
  • Lav røykutvikling
  • Høy oksygen indeks verdi (36,5%)
  • Leveres i gul eller hvit farge
  • Kabeldiametre mellom 1.2 og 50.8 mm
Antall pr. kartong
Farge Gul (YE)
Festemetode Oppheng
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX190DS-3x16YE-PO-X-YE
Med lim Nei
Pakn. 4500stk.
Pakning 0 - Vekt netto 0.001kg
Trykkmetode (alternativ) laserstråle
Type TLFX190DS-3x16YE
Variant Rull-form
Varmealdringstest 168h/150°C
Varmesjokktest 4h/175°
Bredde (W) 16mm
Etter krymping ⌀ (d) maks. 9.5mm
Etter krymping ⌀ (d) maks. (tommer) 0.37"
Før krymping ⌀ D min. 19.0mm
Før krymping ⌀ D min. (tommer) 0.75"
Høyde (H) 16.0mm
Lengdeendring etter krymping -5% maks
Lengdeendring.etter krymping UL 224
Veggtykkelse (WT) 0.775mm
Veggtykkelse (WT) (tommer) 0.030"
Brennbarhetsklasse UL224
Dielektrisk styrke 20kV/mm
Dielektrisk styrke, test metode ASTM D2671
Driftstemperatur - °C -55 °C til +105 °C
Elastisitet (min.) 200%
Lagringstid 24 mndr.
Min. krympetemp. - °C +100 °C
Oksygenindeks 34.9%
Strekkfasthet 11MPa
Toksisitetsindeks CITg 0.03
Vannabsorbasjon 0.15%