Art.nr. 553-60048 | TLFX127DS-3x16WH-PO-X-WH
Copied
  • Krympeforhold 2:1
  • Halogenfri og flammehemmende
  • Lav røykutvikling
  • Høy oksygen indeks verdi (36,5%)
  • Leveres i gul eller hvit farge
  • Kabeldiametre mellom 1.2 og 50.8 mm
  • Iht. EN 45545-2
  • Enkelt etikettdesign med vår Tagprint Pro programvare
  • For dobbelt- og enkeltsidig merking
  • Leveres på rull (TLFX) og bane (TLFX DS)
Antall pr. pakke
Farge Hvit (WH)
Festemetode Oppheng
GLOBAL PART DESCRIPTION TLFX127DS-3x16WH-PO-X-WH
Krympeforhold 2:1
Materiale Polyolefin, tverrbundet (PO-X)
Med etikettplass (Ja/Nei) Nei
Med lim Nei
Pakn. 4500stk.
Pakning 0 - Vekt netto 0.001kg
Produkt familie TLFX DS
Produkt gruppe Krympemerker 2:1, halogenfri
Testmetode for lavtemperatur ASTM D2671
Testmetode for varmealdring ASTM D638
Trykkmetode termo
Trykkmetode (alternativ) laserstråle
Type TLFX127DS-3x16WH
UV-stabilisert (Ja/Nei) Nei
Unike egenskaper UV-bestandig, flammebestandig, kjemikaliebestandig
Utskriftsbar (Ja/Nei) Ja
Variant Rull-form
Varmealdringstest 168h/150°C
Varmesjokktest 4h/175°
Bredde (W) 16.0mm
Bredde (W2) 88.9mm
Bredde (W2) (tommer) 3.50"
Bredde på skrivefelt 16.00mm
Etter krymping ⌀ (d) maks. 6.4mm
Etter krymping ⌀ (d) maks. (tommer) 0.25"
Før krymping ⌀ D min. 12.7mm
Før krymping ⌀ D min. (tommer) 0.47"
H tekstfelt 22.0mm
Høyde (H) 22.0mm
Lederstr. (mm²) .25 - .49in²
Lederstr. (mm²) (tommer) 0.49"
Ledning AWG 2-10
Lengdeendring etter krymping -5% maks
Lengdeendring.etter krymping UL 224
Tykkelse (T) .29mm
Utvendig ⌀ maks. (OD max.) 12.7mm
Utvendig ⌀ max. (tommer) 0.5"
VR 42.3mm
VR (tommer) 1.66"
Veggtykkelse (WT) 0.700mm
Veggtykkelse (WT) (tommer) 0.028"
Anbefalt folie-type TTDTHOUT
Begrenset brannrisiko Ja
Brennbarhetsklasse UL224
CE-sertifisert Nei
CSA-sertifisert Nei
Dielektrisk styrke 20kV/mm
Dielektrisk styrke, test metode ASTM D2671
Driftstemperatur - °C -55 °C til +105 °C
Elastisitet (min.) 200%
Farlig gods Nei
Halogenfri Ja
Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) Ja
Iht. ROHS (artikkel 4-1) Ja
Lagringstid 24 mndr.
Min. krympetemp. - °C +100 °C
Oksygenindeks 34.9%
Oksygenindeks testmetode ISO 4589
Rulltype på bane
Røyktetthet Ds (max) 44
Spesifikasjoner / Normer
Spesifikasjoner / Normer ASTM 1354, ASTM E 162, ASTM E 662, EN 45545-2, NFPA 130 compliant
Strekkfasthet 11MPa
Testmetode for forlengelse ved brudd ASTM D2671
Testmetode for røyktetthet ISO 5659-2
Testmetode for strekkfasthet ASTM D2671
Testmetode for toksisitetsindeks EN 17084
Testmetode for volummotstand ASTM D257
Toksisitetsindeks CITg 0.03
US MILSPEC MIL-STD-202J, SAE AS5942 3.4.1
Vannabsorbasjon 0.15%