Merker, utendørs bruk/kjemikaliebestandig, hvit, termo, 101.60mm, 50m
Art.nr. 596-12171
| TAGR1TD1-1213-WH
| El.nr. 1809057
Copied
- Velegnet for merking av lagerhyller
- Holdbar merking i utendørs applikasjoner
- Leveres på rull og kuttes for hånd eller med automatisk printerkutter
- Enkelt etikettdesign med Tagprint Pro programvare
Lagervare
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | Helatag 1213 kabelmerker kan skrives ut i større formater til ønskede lengder og benyttes bl. a. til rørmerking og merking i lagerområder. Merkene passer utmerket i kombinasjon med våre termoskrivere og folier. |
| Antall pr. | kartong |
| Farge | Hvit, skinnende (GSWH) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAGR1TD1-1213-WH |
| Kjemiske egenskaper | Beskytter mot vann, alkohol, de fleste oljer, fett, drivstoff, alifatiske løsningsmidler, svake syrer, salt og alkalier. |
| Kort beskrivelse (150 karakterer) | Skiltetikett TAGR1TD-1213-HVIT 50m |
| Lokalt ordrenr. | 596-12171 |
| Materiale | Type 1213, Vinyl, glansede farger (1213) |
| Mekaniske egenskaper | Pga. fleksibiliteten og den gode heftevnen er dette materiaelt velegnet for ujevne overflater. |
| Monteringsanvisning | Etikettenes funksjonalitet og holdbarhet kan påvirkes negativt hvis de blir behandlet eller brukt på feil måte. Alle overflater som skal limes, må være rene, tørre og fri for støv og fett. Unngå å berøre limets overflate på etiketten, da dette kan skade applikasjonsytelsen. |
| Pakn. | 50m |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.02742kg |
| Produkt familie | Helatag 1213 |
| Produkt gruppe | Kabelmerking for lager og rør |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | termo |
| Trykkmetode (alternativ) | laserstråle |
| Type | TAGR1TD1 |
| UV-stabilisert (Ja/Nei) | Ja |
| Unike egenskaper | utendørs bruk, kjemikaliebestandig, UV-bestandig |
| Anbefalt folie-type | TT822OUT, TT287 |
| Driftstemperatur - °C | -40 °C til +90 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Forhåndstrykt | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Herdetemp. | fra +8 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Klebeevne | 27 N/15 mm |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 2 år etter produsjonsdato. |
| Lim | Akryl |
| Skjærkraft | 1.5 |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Testmetode for innledende limtest | FINAT FTM 1 |
| Testmetode for klebeevne | DIN 53455-5 |
| Testmetode for skjærkraft | DIN 53455-5 |
| innledende limtest | 16N/10 mm |
|
|
|
| EAN / GTIN | 4031026295565 |
| El.nr. | 1809057 |
| Etiketter pr. rad | 1stk. |
| Lagringsforhold | 50% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde |
| Lagringstemp. | +21 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 1 - Antall | 50 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.147m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.1016m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.147m |
| Pakning 1 - Type | rull |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 1.371kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.002195474m³ |
| Pakning 2 - Antall | 50 |
| Pakning 2 - Bredde (m) | 0.15m |
| Pakning 2 - Høyde (m) | 0.12m |
| Pakning 2 - Lengde (m) | 0.156m |
| Pakning 2 - Type | kartong |
| Pakning 2 - Vekt brutto (kg) | 1.471kg |
| Pakning 2 - Volum (m³) | 0.0028m³ |
| Pakning 3 - Antall | 300 |
| Pakning 3 - Bredde (m) | 0.38m |
| Pakning 3 - Høyde (m) | 0.184m |
| Pakning 3 - Lengde (m) | 0.58m |
| Pakning 3 - Type | eske |
| Pakning 3 - Vekt brutto (kg) | 9.426kg |
| Pakning 3 - Volum (m³) | 0.0406m³ |
| Pakning 4 - Antall | 7200 |
| Pakning 4 - Bredde (m) | 0.8m |
| Pakning 4 - Høyde (m) | 1.248m |
| Pakning 4 - Lengde (m) | 1.2m |
| Pakning 4 - Type | pall |
| Pakning 4 - Vekt brutto (kg) | 248.224kg |
| Pakning 4 - Volum (m³) | 1.198m³ |
| Rull | 50.00m |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned





TT431
556-00400
TT287-110MM
556-00246
TT4030
556-04037
TT822OUT 60MM
556-00111
TAG108TD1-1213-PK
596-00971
TAGR4TD1-1213-YE
596-03103
TAGR4TD1-1213-BU
596-03104
TAGR4TD1-1213-GN
596-03105
TAGR4TD1-1213-RD
596-03106
TAGR4TD1-1213-OG
596-03107
TAGR4TD1-1213-WH
596-03108