HTC-EMA50/WH
Art.nr. 854-35819 | HTC-EMA50/WH
Copied
GLOBAL PART DESCRIPTION HTC-EMA50/WH
Lokalt ordrenr. 854-35819
Type HTC-EMA50/WH
Bredde (W) 25mm
Dybde (D) 32mm
Høyde (H) 50mm
Farlig gods Nei
Dimensjoner L x B x D 25 mm x 50 mm x 32 mm