Kabelmerkering, UV-bestandig/utendørs bruk, hvit/transparent, termo, 25.40x25.40mm, H2=95.25mm, 1000stk.
Art.nr. 596-03320
| TAG3TD3-323-CL/WH
| El.nr. 1809215
Copied
- Halogenfri
- Motstandsdyktig mot temperaturer opptil 140°C
- UV-bestandig
- Minst 5 års holdbarhet i mellomeuropeisk klima
- Enkelt etikettdesign med Tagprint Pro programvare
- Gul og andre farger tilgjengelig på forespørsel
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | Helatag 323 selvlaminerende etiketter beskytter utmerket mot fukt, smuss og mekanisk slitasje, og benyttes bl. a. til kabelmerking i høytemperatur- og utendørsmiljøer. Skiltetikettene sikrer utmerket utskriftskvalitet i kombinasjon med våre termoskrivere og folier. |
| Antall pr. | stk |
| Farge | Hvit (WH), Transparent (CL) |
| Farge på skriveområde | Hvit (WH) |
| Festemetode | Lim |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG3TD3-323-CL/WH |
| Kjemiske egenskaper | Utmerket motstand mot vann, værpåvirkning og løsemidler basert på petroleum. |
| Lokalt ordrenr. | 596-03320 |
| Materiale | Type 323, polyvinylidee Flouridfoil hvit/transp.; gul/transp.; transp. (323) |
| Med etikettplass (Ja/Nei) | Ja |
| Mekaniske egenskaper | Permanent lim |
| Monteringsanvisning | Etikettenes funksjonalitet og holdbarhet kan påvirkes negativt hvis de blir behandlet eller brukt på feil måte. Alle overflater som skal limes, må være rene, tørre og fri for støv og fett. Unngå å berøre limets overflate på etiketten, da dette kan skade applikasjonsytelsen. |
| Pakn. | 1000stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.000493kg |
| Produkt familie | Helatag 323 |
| Produkt gruppe | Selvlaminerende etiketter, motstandsdyktig mot temperaturer |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | termo |
| Trykkmetode (alternativ) | laserstråle |
| Type | TAG3TD3 |
| UV-stabilisert (Ja/Nei) | Ja |
| Unike egenskaper | UV-bestandig, utendørs bruk, kjemikaliebestandig, selvlaminerende |
| Variant | Rull-form |
| Anbefalt folie-type | TT932DOUT |
| Brennbarhetsklasse | UL94 V0 |
| Driftstemperatur - °C | -40 °C til +140 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Halogenfri | Ja |
| Herdetemp. | fra +10 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 2 år etter produsjonsdato. |
| Lim | Akryl |
| Skjærkraft | 100h |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Testmetode for innledende limtest | ASTM D2979-71 |
| Testmetode for skjærkraft | ASTM D3654 |
| UL OCD link | Link |
| UL anerkjent (US) | Ja |
| UL nummer | MH61377 |
| innledende limtest | 400g/cm² |
|
|
|
| EAN / GTIN | 4031026213682 |
| El.nr. | 1809215 |
| Etiketter pr. rad | 3stk. |
| Lagringsforhold | 50% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde |
| Lagringstemp. | +21 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 1 - Antall | 1000 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.09m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.15m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.165m |
| Pakning 1 - Type | rull |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.493kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.0022275m³ |
| Pakning 2 - Antall | 1000 |
| Pakning 2 - Bredde (m) | 0.1m |
| Pakning 2 - Høyde (m) | 0.149m |
| Pakning 2 - Lengde (m) | 0.168m |
| Pakning 2 - Type | kartong |
| Pakning 2 - Vekt brutto (kg) | 0.602kg |
| Pakning 2 - Volum (m³) | 0.0025m³ |
| Pakning 3 - Antall | 12000 |
| Pakning 3 - Bredde (m) | 0.39m |
| Pakning 3 - Høyde (m) | 0.24m |
| Pakning 3 - Lengde (m) | 0.55m |
| Pakning 3 - Type | kartong |
| Pakning 3 - Vekt brutto (kg) | 7.7kg |
| Pakning 3 - Volum (m³) | 0.0515m³ |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned




TT431
556-00400
TT4030
556-04037
TT932DOUT 85MM
556-00117
TAG1TD2-323-CL/WH
596-01320
TAG0623TL3-323-CL
596-23321