Merker, gul, termo, 11.00x38.00mm, 5000stk.
Art.nr. 596-12124
| TAG38-11TE-1212-YE
Copied
Dette produktet er ikke lenger tilgjengelig.
Alternativt produkt er tilgjengelig
- Termoskrivere garanterer meget klar og detaljert merking, grafikk, strekkoder etc.
- Helatag® etiketter leveres i en rekke materialer for industrielle formål.
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | Disse etikettene gir den høyeste utskriftskvalitet i kombinasjon med våre termoskrivere. Utvalget materialer og skrivefolier har blitt utviklet for nærmest ethvert behov. Designe og skrive ut etiketter er enkelt, brukeren kan raskt skrive ut profesjonelle etiketter på sekunder ved å benytte vår TagPrint Pro programvare. |
| Antall pr. | rull |
| Farge | Gul matt (MTYE) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG38-11TE-1212-YE |
| Materiale | Type 1212, vinyl, gul matt, kan fjernes (1212) |
| Mekaniske egenskaper | Limet kan fjernes fra de fleste overflater |
| Monteringsanvisning | Etikettenes funksjonalitet og holdbarhet kan påvirkes negativt hvis de blir behandlet eller brukt på feil måte. Alle overflater som skal limes, må være rene, tørre og fri for støv og fett. Unngå å berøre limets overflate på etiketten, da dette kan skade applikasjonsytelsen. |
| Pakn. | 5000stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.106kg |
| Produkt familie | Helatag 1212 (Gul) kan fjernes |
| Produkt gruppe | Etiketter for merking av kontrollpaneler. For termoskriver. |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | termo |
| Type | TAG38-11TE |
| Anbefalt folie-type | TT822OUT |
| Driftstemperatur - °C | -20 °C til +80 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Forhåndstrykt | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Herdetemp. | fra +5 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Klebeevne | 480 N/m |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 2 år etter produsjonsdato. |
| Lim | Akryl |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Testmetode for innledende limtest | FINAT FTM 9 |
| Testmetode for klebeevne | FINAT FTM 2 |
| innledende limtest | 680N/m |
| EAN / GTIN | 4031026296371 |
| Etiketter pr. rad | 2stk. |
| Lagringsforhold | 50% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde |
| Lagringstemp. | +21 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 1 - Antall | 1 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.147m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.115m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.157m |
| Pakning 1 - Type | pose |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.106kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.002654085m³ |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom
TT431
556-00400
TT822OUT 110MM
556-00101
TT4030
556-04037
TT822OUT8 110MM
556-00161