Kabelmerkering, UV-bestandig/selvlaminerende, hvit/transparent, termo, 60.00x31.75mm, H2=228.6mm, 400stk.
Art.nr. 596-01903
| TAG32-230TD1-1232-CL/WH
Copied
- Kvalitetsrikt polyestermateriale
- Egnet for kabelmerking under krevende forhold
- Fleksibel og slitesterk
- Utmerket motstand mot alkohol, bensin, rensemidler og hydraulikkolje
- Temperatur- og UV-bestandig
- Perforering gjør at beskyttelseslaminatet kan forkortes for mindre diametre
- Lamineringsfunksjonen gir utmerket beskyttelse mot fukt og mekanisk slitasje
- Runde kanter gir ekstra god klebeevne
- Halogenfri
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | Helatag 1232 selvlaminerende etikettene beskytter godt mot støv og smuss, og passer utmerket til kabelmerking under krevende forhold som bl. a. i hydraulikkbransjen. |
| Antall pr. | pakke |
| Farge | Hvit (WH), Transparent (CL) |
| Farge på skriveområde | Hvit (WH) |
| Festemetode | Lim |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG32-230TD1-1232-CL/WH |
| Kabel ⌀ max. | 56.02mm |
| Kabel ⌀ min. | 30.24mm |
| Kjemiske egenskaper | Motstandsdyktig mot vann, alkohol, bensin, rensemidler og hydraulikkolje. |
| Lokalt ordrenr. | 596-01903 |
| Materiale | Type 1232, polyester, hvit/transp, selvlaminerende (1232) |
| Med etikettplass (Ja/Nei) | Ja |
| Mekaniske egenskaper | Pga fleksibiliteten spesiellt godt egnet for kabelmerking |
| Monteringsanvisning | Etikettenes funksjonalitet og holdbarhet kan påvirkes negativt hvis de blir behandlet eller brukt på feil måte. Alle overflater som skal limes, må være rene, tørre og fri for støv og fett. Unngå å berøre limets overflate på etiketten, da dette kan skade applikasjonsytelsen. |
| Pakn. | 400stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.001675kg |
| Produkt familie | Helatag 1232 |
| Produkt gruppe | Selvlaminerende etiketter |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | termo |
| Type | TAG32-230TD1 |
| UV-stabilisert (Ja/Nei) | Ja |
| Unike egenskaper | UV-bestandig, selvlaminerende, kjemikaliebestandig, utendørs bruk, motstandsdyktig mot høye temperaturer |
| Variant | Rull-form |
| Anbefalt folie-type | TT822OUT |
| Beskytter mot | Brake cleaner: 720h (ved romtemperatur), Alkohol 94% 720h (ved romtemperatur), Hydraulisk olje: 720h (ved romtemperatur) |
| CE-sertifisert | Nei |
| CSA-sertifisert | Nei |
| Driftstemp. lim | -40 °C til +150 °C |
| Driftstemperatur - °C | -40 °C til +150 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Halogenfri | Ja |
| Herdetemp. | fra +2 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Lim | Akryl |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
|
|
|
| EAN / GTIN | 4031026622637 |
| Etiketter pr. kolonne | 1 |
| Etiketter pr. rad | 1stk. |
| Opprinnelsesland | GB |
| Pakning 1 - Antall | 400 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.23m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.032m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.23m |
| Pakning 1 - Type | rull |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.670001kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.0016928m³ |
| Pakning 3 - Antall | 400 |
| Pakning 3 - Bredde (m) | 0.139m |
| Pakning 3 - Høyde (m) | 0.11m |
| Pakning 3 - Lengde (m) | 0.144m |
| Pakning 3 - Type | kartong |
| Pakning 3 - Vekt brutto (kg) | 1.17kg |
| Pakning 3 - Volum (m³) | 0.0022m³ |
| Pakning 4 - Antall | 224000 |
| Pakning 4 - Bredde (m) | 0.8m |
| Pakning 4 - Høyde (m) | 1.244m |
| Pakning 4 - Lengde (m) | 1.2m |
| Pakning 4 - Type | pall |
| Pakning 4 - Vekt brutto (kg) | 677.2kg |
| Pakning 4 - Volum (m³) | 1.194m³ |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned





TT431
556-00400
TT4030
556-04037
TT822OUT 60MM
556-00111
TAG32-135TD1-1232-CL/WH
596-01904