Kabelmerkering, selvlaminerende/kjemikaliebestandig, hvit/transparent, termo, 12.70x12.70mm, H2=36.50mm, 5000stk.
Art.nr. 596-02896
| TAG2TD6-896-CL/WH
Copied
- Selvlaminerende etiketter i høy kvalitet
- Beskytter utmerket mot fukt og mekanisk slitasje
- Enkelt etikettdesign med Tagprint Pro programvare
- Flammehemmende
- Andre farger kan leveres på forespørsel
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | Helatag 896 selvlaminerende etiketter beskytter utmerket mot støv og smuss og benyttes til kabelmerking i de fleste bransjer. Etikettene sikrer utmerket utskriftskvalitet med våre termoskrivere og folier. |
| Antall pr. | stk |
| Farge | Hvit (WH), Transparent (CL) |
| Farge på skriveområde | Hvit (WH) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG2TD6-896-CL/WH |
| Kjemiske egenskaper | Flammehemmende, motstandsdyktig mot vann, oljer og mange løsemidler. |
| Lokalt ordrenr. | 596-02896 |
| Materiale | Type 896, vinyl (896) |
| Mekaniske egenskaper | Permanent lim |
| Monteringsanvisning | Etikettenes funksjonalitet og holdbarhet kan påvirkes negativt hvis de blir behandlet eller brukt på feil måte. Alle overflater som skal limes, må være rene, tørre og fri for støv og fett. Unngå å berøre limets overflate på etiketten, da dette kan skade applikasjonsytelsen. |
| Pakn. | 5000stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.0001kg |
| Produkt familie | Helatag 896 |
| Produkt gruppe | Selvlaminerende etiketter |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | termo |
| Type | TAG2TD6 |
| Unike egenskaper | selvlaminerende, kjemikaliebestandig |
| Variant | Rull-form |
| Anbefalt folie-type | TT932DOUT |
| Driftstemperatur - °C | -40 °C til +80 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Forhåndstrykt | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Herdetemp. | fra +10 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Klebeevne | 550 N/m |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 2 år etter produsjonsdato. |
| Lim | Akryl |
| Skjærkraft | 120h |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Spesifikasjoner / Normer | UL 969 |
| Testmetode for innledende limtest | ASTM D2979-71 |
| Testmetode for klebeevne | PSTC 7 |
| Testmetode for skjærkraft | FINAT FTM 8 |
| UL OCD link | Link |
| UL anerkjent (US) | Ja |
| UL nummer | MH61377 |
| innledende limtest | 110g/cm² |
|
|
|
| EAN / GTIN | 4031026209951 |
| Etiketter pr. rad | 6stk. |
| Lagringsforhold | 50% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde |
| Lagringstemp. | +21 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 1 - Antall | 5000 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.09m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.15m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.165m |
| Pakning 1 - Type | rull |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.5kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.0022275m³ |
| Pakning 2 - Antall | 5000 |
| Pakning 2 - Bredde (m) | 0.1m |
| Pakning 2 - Høyde (m) | 0.149m |
| Pakning 2 - Lengde (m) | 0.168m |
| Pakning 2 - Type | kartong |
| Pakning 2 - Vekt brutto (kg) | 0.609kg |
| Pakning 2 - Volum (m³) | 0.0025m³ |
| Pakning 3 - Antall | 60000 |
| Pakning 3 - Bredde (m) | 0.39m |
| Pakning 3 - Høyde (m) | 0.24m |
| Pakning 3 - Lengde (m) | 0.55m |
| Pakning 3 - Type | kartong |
| Pakning 3 - Vekt brutto (kg) | 6.5kg |
| Pakning 3 - Volum (m³) | 0.0515m³ |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned




TT431
556-00400
TT4030
556-04037
TT932DOUT 85MM
556-00117
TAG1TD2-896-CL/WH
596-01896