Merker, gul, termo, 16.00x28.00mm, 2500stk.
Art.nr. 596-12115
| TAG28-16TD1-1211-YE
Copied
Dette produktet er ikke lenger tilgjengelig.
Alternativt produkt er tilgjengelig
- Meget godt egnet for merkeplater IT og IMP
- Kleber til avrundede overflater
- Utmerket utskriftskvalitet ved bruk av folie TT822OUT
- Benytt skriver TT4000+ eller TT430 for best resultat
- Enkel etikettdesign med vår programvare TagPrint Pro
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk |
Disse etikettene egner seg til generell merking, spesiellt velegnet for kabel- og ledningsmerking i data- og elektronisk utstyr. For problemfri utskrift anbefaler vi vår programvare TagPrint Pro. |
| Antall pr. | rull |
| Farge | Gul blank (GSYE) |
| Farge på skriveområde | Gul blank (GSYE) |
| For str. | IT1, IMP2 |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG28-16TD1-1211-YE |
| Kjemiske egenskaper | Motstandsdyktig mot vann, alkohol, de fleste oljer og fett, brennstoff, alifatiske løsemidler, svake syrer, salter og alkalier |
| Materiale | Type 1211, vinyl, gul glanset (1211) |
| Mekaniske egenskaper | Permanent lim, egnet for vanskelige overflater. |
| Monteringsanvisning | Etikettenes funksjonalitet og holdbarhet kan påvirkes negativt hvis de blir behandlet eller brukt på feil måte. Alle overflater som skal limes, må være rene, tørre og fri for støv og fett. Unngå å berøre limets overflate på etiketten, da dette kan skade applikasjonsytelsen. |
| Pakn. | 2500stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.3kg |
| Produkt familie | Materiale 1211 (gul) |
| Produkt gruppe | Selvklebende etiketter for merkeplater og skilt, for termoskriver |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | termo |
| Type | TAG28-16TD1 |
| Anbefalt folie-type | TT822OUT |
| Driftstemperatur - °C | -20 °C til +80 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Forhåndstrykt | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Herdetemp. | fra +5 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Klebeevne | 250 N/m |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 2 år etter produsjonsdato. |
| Lim | Akryl |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Testmetode for innledende limtest | FINAT FTM 9 |
| Testmetode for klebeevne | FINAT FTM 2 |
| innledende limtest | 11N/10 mm |
| EAN / GTIN | 4031026294889 |
| Etiketter pr. rad | 1stk. |
| Lagringsforhold | 50% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde |
| Lagringstemp. | +21 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 2 - Antall | 1 |
| Pakning 2 - Bredde (m) | 0.147m |
| Pakning 2 - Høyde (m) | 0.115m |
| Pakning 2 - Lengde (m) | 0.157m |
| Pakning 2 - Type | kartong |
| Pakning 2 - Vekt brutto (kg) | 0.3kg |
| Pakning 2 - Volum (m³) | 0.0027m³ |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom
TT431
556-00400
IT1
151-42119
TT4030
556-04037
TT822OUT 60MM
556-00111
TT822OUT8 110MM
556-00161