Merker, kjemikaliebestandig, hvit, termo, 30.00x20.00mm, H2=20.00mm, 1.000stk.
Art.nr. 596-00159
| TAG20-50T1FL-934-WH
Copied
- Enkel montering rundt kabler og ledninger
- Slitesterk
- Lesbar på begge sider for optimal synlighet
- Andre lengder og farger tilgjengelig på forespørsel
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | Helatag 934 selvlaminerende etiketter for dobbeltsidig merking benyttes til kabelmerking under krevende forhold i industrielle og elektriske installasjoner. De slitesterke merkene beskytter utmerket mot fukt og ytre påvirkninger. |
| Antall pr. | eske |
| Farge | Hvit (WH) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG20-50T1FL-934-WH |
| Kjemiske egenskaper | Bestandig mot vann, alkohol, bensin, rengjøringsmidler og hydrauliske oljer |
| Materiale | Type 934, polypropylen, hvit (934) |
| Monteringsanvisning | Etikettenes funksjonalitet og holdbarhet kan påvirkes negativt hvis de blir behandlet eller brukt på feil måte. Alle overflater som skal limes, må være rene, tørre og fri for støv og fett. Unngå å berøre limets overflate på etiketten, da dette kan skade applikasjonsytelsen. |
| Pakn. | 1.000stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.000138kg |
| Produkt familie | Helatag 934 |
| Produkt gruppe | Selvlaminerende etiketter |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | termo |
| Type | TAG20-50T1FL |
| Unike egenskaper | kjemikaliebestandig |
| Variant | Rull-form |
| Anbefalt folie-type | TT822OUT |
| Driftstemperatur - °C | -30 °C til +80 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Herdetemp. | fra 0 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 2 år etter produsjonsdato. |
| Lim | Akryl |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
|
|
Vi fokuserer på bærekraftig produktutvikling i tråd med globale og lokale klimamål. Vårt største bidrag til å redusere miljøpåvirkningen ligger i karbonutslippene fra råvarene vi bruker til å lage produkter. Derfor har vi utviklet Source! ReSource er produkter laget av resirkulert materiale eller fra råmaterialer med betydelig lavere CO2-avtrykk, sammenlignet med standard nylonmateriale. |
|
|
|
| EAN / GTIN | 4031026777993 |
| Etiketter pr. rad | 1stk. |
| Lagringsforhold | 50% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde |
| Lagringstemp. | +21 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 1 - Antall | 1000 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.1m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.055m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.1m |
| Pakning 1 - Type | rull |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.138kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.00055m³ |
| Pakning 2 - Antall | 1000 |
| Pakning 2 - Bredde (m) | 0.15m |
| Pakning 2 - Høyde (m) | 0.12m |
| Pakning 2 - Lengde (m) | 0.156m |
| Pakning 2 - Type | kartong |
| Pakning 2 - Vekt brutto (kg) | 0.238kg |
| Pakning 2 - Volum (m³) | 0.0028m³ |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned





TT431
556-00400
TT4030
556-04037
TT822OUT 60MM
556-00111
TAG20-65T1FL-934-WH
596-00160