Merker, flyttbar/kjemikaliebestandig, gul, termo, 11.00x19.00mm, 10000stk.
Art.nr. 596-12175
| TAG19-11TE-880-YE
Copied
- Velegnet for merking av tavler og sentraler
- Kan enkelt fjernes fra de fleste overflater
- Beskytter mot vann, olje, fett og løsemidler
- Enkelt etikettdesign med TagPrint Pro programvare
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | Helatag 880 skiltetiketter er designet for fleksibel og langvarig merking av tavler, apparatskap og sentraler, og passer utmerket i kombinasjon med våre termoskrivere og folier. |
| Antall pr. | rull |
| Farge | Gul matt (MTYE) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG19-11TE-880-YE |
| Kjemiske egenskaper | God motstandskraft mot vann, oljer og de fleste løsemidler. |
| Kort beskrivelse (150 karakterer) | Skiltetikett kontrollpaneler gul 19x11mm |
| Lokalt ordrenr. | 596-12175 |
| Materiale | Type 880, vinyl (880) |
| Mekaniske egenskaper | Lar seg fjerne uten å etterlate spor |
| Monteringsanvisning | Etikettenes funksjonalitet og holdbarhet kan påvirkes negativt hvis de blir behandlet eller brukt på feil måte. Alle overflater som skal limes, må være rene, tørre og fri for støv og fett. Unngå å berøre limets overflate på etiketten, da dette kan skade applikasjonsytelsen. |
| Pakn. | 10000stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.000003kg |
| Produkt familie | Helatag 880 |
| Produkt gruppe | Skiltetiketter |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | termo |
| Type | TAG19-11TE |
| Unike egenskaper | flyttbar, kjemikaliebestandig |
| Anbefalt folie-type | TT822OUT |
| Driftstemperatur - °C | -40 °C til +80 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Forhåndstrykt | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Herdetemp. | fra +10 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 2 år etter produsjonsdato. |
| Lim | Akryl |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Testmetode for innledende limtest | ASTM D2979-71 |
| innledende limtest | 200g/cm² |
| EAN / GTIN | 4031026470948 |
| Etiketter pr. rad | 4stk. |
| Lagringsforhold | 50% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde |
| Lagringstemp. | +21 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 1 - Antall | 10000 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.108m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.154m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.17m |
| Pakning 1 - Type | kartong |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.029kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.00282744m³ |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned




TT431
556-00400
TT822OUT 110MM
556-00101
TT4030
556-04037
TT822OUT8 110MM
556-00161
TAG16-06TE-880-YE
596-12172