Merker, sølv, laser, 297.00x210.00mm, 25stk.
Art.nr. 594-61103
| TAG171LA4-1103-SR
Copied
- Sølvfargede etiketter til komponentmerking
- Skarp og tydelig utskrift av tekst, strekkoder og grafikk
- Enkel og effektiv etikett-design med vår TagPrint Pro programvare
- PDF maler er tilgjengelig på www.HellermannTyton.com for de som ønsker å benytte MS Word. Etikettene leveres i en praktisk oppbevaringsboks som beskytter mot støv og smuss
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | Sølvfargede etiketter for utskrift av av strekkoder og høyoppløselig grafikk med standard laserskriver. Stort spekter tilgjengelig egnet for ulike kabel- og komponentmerkinger. Passer utmerket i kombinasjon med vår TagPrint Pro programvare med alle etikettformater tilgjengelig. |
| Antall pr. | pakke |
| Farge | Sølv (SR) |
| Farge på skriveområde | Sølv (SR) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG171LA4-1103-SR |
| Kjemiske egenskaper | Utmerket motstand mot alkohol, gasolin, rensevæsker, butanol, ethyl og løsemmidler, batterisyre og UV-stråling. |
| Lokalt ordrenr. | 594-61103 |
| Materiale | Type 1103, polyester, sølvfarget (1103) |
| Monteringsanvisning | Funksjonaliteten og holdbarheten til disse etikettene kan påvirkes negativt om de ikke monteres riktig. Alle overflater må være rene og tørre, og fri for støv og fett. Unngå å berøre limfleten. |
| Pakn. | 25stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.0146kg |
| Papirformat | A4 |
| Produkt familie | Helatag 1103 |
| Produkt gruppe | Skiltetiketter for laserskrivere |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | laser |
| Trykkmetode (alternativ) | laserstråle |
| Type | TAG171LA4 |
| Driftstemperatur - °C | -40 °C til +150 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Forhåndstrykt | Nei |
| Halogenfri | Ja |
| Herdetemp. | fra 0 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 4 år etter produksjonsdato. |
| Lim | Akryl |
| Skjærkraft | 1000min |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Testmetode for innledende limtest | FINAT FTM 9 |
| Testmetode for skjærkraft | FINAT FTM 8 |
| UL anerkjent (US og Canada) | Ja |
| innledende limtest | 13N |
| Ark pr. pakke | 25stk. |
| EAN / GTIN | 4031026294681 |
| Etiketter pr. ark | 1stk. |
| Etiketter pr. rad | 1stk. |
| Lagringsforhold | 45% ±5% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde, Må oppbevares i et mørkt område |
| Lagringstemp. | +15 °C til +25 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 1 - Antall | 25 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.238m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.017m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.315m |
| Pakning 1 - Type | pose |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.365001kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.00127449m³ |
| Pakning 3 - Antall | 300 |
| Pakning 3 - Bredde (m) | 0.25m |
| Pakning 3 - Høyde (m) | 0.21m |
| Pakning 3 - Lengde (m) | 0.32m |
| Pakning 3 - Type | kartong |
| Pakning 3 - Vekt brutto (kg) | 4.88kg |
| Pakning 3 - Volum (m³) | 0.0168m³ |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned





TAG155LA4-1103-SR
594-01103