Merker, kjemikaliebestandig/motstandsdyktig mot høye temperaturer, hvit, termo, 6.35x19.05mm, 10000stk.
Art.nr. 596-12061
| TAG13TD4-1206-WH
| El.nr. 1809199
Copied
- Alternativ til aluminiumsplater
- For jevne overflater
- Halogenfri, slitesterk og temperaturbestandig
- UL-sertifisert
- Enkelt etikettdesign med TagPrint Pro programvare
Lagervare
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | Helatag 1206 slitesterke og temperaturbestandige skiltetiketter benyttes til de fleste industrielle applikasjoner for profesjonell og langvarig merking av bl. a. tavler og komponenter. Skiltetikettene passer utmerket i kombinasjon med våre termoskrivere og folier. |
| Antall pr. | rull |
| Farge | Hvit, skinnende (GSWH) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG13TD4-1206-WH |
| Kjemiske egenskaper | Utmerket motstand mot vann, alkohol, oljer, fett, brennstoff, løsemidler, svake syrer, salter og alkalier. |
| Lokalt ordrenr. | 596-12061 |
| Materiale | Type 1206, polyester (1206) |
| Mekaniske egenskaper | Permanent lim, egnet for vanskelige overflater. |
| Monteringsanvisning | Etikettenes funksjonalitet og holdbarhet kan påvirkes negativt hvis de blir behandlet eller brukt på feil måte. Alle overflater som skal limes, må være rene, tørre og fri for støv og fett. Unngå å berøre limets overflate på etiketten, da dette kan skade applikasjonsytelsen. |
| Pakn. | 10000stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.000005kg |
| Produkt familie | Helatag 1206 |
| Produkt gruppe | Skiltetiketter |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | termo |
| Trykkmetode (alternativ) | laserstråle |
| Type | TAG13TD4 |
| Unike egenskaper | kjemikaliebestandig, motstandsdyktig mot høye temperaturer |
| Anbefalt folie-type | TT822OUT |
| Driftstemperatur - °C | -40 °C til +150 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Forhåndstrykt | Nei |
| Halogenfri | Ja |
| Herdetemp. | fra 0 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 4 år etter produksjonsdato. |
| Lim | Akryl |
| Skjærkraft | 1000min |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Testmetode for innledende limtest | FINAT FTM 9 |
| Testmetode for skjærkraft | FINAT FTM 8 |
| UL anerkjent (US og Canada) | Ja |
| innledende limtest | 13N |
| EAN / GTIN | 4031026295619 |
| El.nr. | 1809199 |
| Etiketter pr. rad | 4stk. |
| Lagringsforhold | 45% ±5% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde, Må oppbevares i et mørkt område |
| Lagringstemp. | +15 °C til +25 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 1 - Antall | 10000 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.156m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.116m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.15m |
| Pakning 1 - Type | pose |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.046001kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.0027144m³ |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned





TT431
556-00400
TT822OUT 110MM
556-00101
TT4030
556-04037
TAG60-110TD1-1206-WH
596-00171