Merker, gul, laser, 297.00x210.00mm, 25stk.
Art.nr. 594-71102
| TAG171LA4-1102-YE
Copied
- Velegnet for merking av tavler og sentraler
- Beskytter mot vann, olje, fett og løsemidler
- Skrives ut med laserskriver
- Halogenfri
- Etikettene leveres i en praktisk oppbevaringsboks som beskytter mot støv og smuss
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | Helatag 1102 skiltetiketter er designet for langvarig merking av tavler, apparatskap og sentraler. |
| Antall pr. | pakke |
| Farge | Gul (YE) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG171LA4-1102-YE |
| Kjemiske egenskaper | Utmerket motstand mot vann, alkohol, de fleste oljer, smøremidler, drivstoff, alifatiske løsemidler, svak syre, salter og alkalier. |
| Lokalt ordrenr. | 594-71102 |
| Materiale | Type 1102, polyester, gul (YE) |
| Monteringsanvisning | Funksjonaliteten og holdbarheten til disse etikettene kan påvirkes negativt om de ikke monteres riktig. Alle overflater må være rene og tørre, og fri for støv og fett. Unngå å berøre limfleten. |
| Pakn. | 25stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.01508kg |
| Papirformat | A4 |
| Produkt familie | Helatag 1102 |
| Produkt gruppe | Skiltetiketter for laserskrivere |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | laser |
| Type | TAG171LA4 |
| UV-stabilisert (Ja/Nei) | Ja |
| Driftstemperatur - °C | -40 °C til +150 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Forhåndstrykt | Nei |
| Halogenfri | Ja |
| Herdetemp. | fra 0 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 4 år etter produksjonsdato. |
| Lim | Akryl |
| Skjærkraft | 1000min |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Testmetode for innledende limtest | FINAT FTM 9 |
| Testmetode for skjærkraft | FINAT FTM 8 |
| UL anerkjent (US og Canada) | Ja |
| innledende limtest | 13N |
| Ark pr. pakke | 25stk. |
| EAN / GTIN | 4031026294667 |
| Etiketter pr. ark | 1stk. |
| Etiketter pr. rad | 1stk. |
| Lagringsforhold | 45% ±5% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde, Må oppbevares i et mørkt område |
| Lagringstemp. | +15 °C til +25 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 1 - Antall | 25 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.238m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.017m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.315m |
| Pakning 1 - Type | pose |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.377001kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.00127449m³ |
| Pakning 3 - Antall | 300 |
| Pakning 3 - Bredde (m) | 0.25m |
| Pakning 3 - Høyde (m) | 0.21m |
| Pakning 3 - Lengde (m) | 0.32m |
| Pakning 3 - Type | kartong |
| Pakning 3 - Vekt brutto (kg) | 5.024kg |
| Pakning 3 - Volum (m³) | 0.0168m³ |
| Pakning 4 - Antall | 13500 |
| Pakning 4 - Bredde (m) | 0.8m |
| Pakning 4 - Høyde (m) | 1.194m |
| Pakning 4 - Lengde (m) | 1.2m |
| Pakning 4 - Type | pall |
| Pakning 4 - Vekt brutto (kg) | 248.08kg |
| Pakning 4 - Volum (m³) | 1.146m³ |
| Tollnummer | 39199080 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned





TAG120LA4-1102-YE
594-01102