Merker, flyttbar, gul, manuell, 11.00x38.00mm, 3250stk.
Art.nr. 597-92527
| TAG125FA4-270-YE
Copied
- Gule etiketter i bomulsvev
- Enkle å fjerne uten å etterlate spor
- Leveres med eller uten sort ramme
- Benytt T82 merkepenn for best resultat
- Leveres i klar beskyttelsesboks som beskytter mot smuss og støv
Flere produkter i denne produktgruppen:
| Bruk | For fleksibel merking av komponenter, styreskap og annet utstyr. Det syntetiske gummilimet gjør det mulig å fjerne / flytte disse etikettene uten at de etterlater spor. Vi anbefaler merkepenn T82 for klar og holdbar merking. |
| Antall pr. | pakke |
| Beskrivelse | M/ ramme |
| Farge | Gul (YE) |
| Farge på skriveområde | Gul (YE) |
| GLOBAL PART DESCRIPTION | TAG125FA4-270-YE |
| Kjemiske egenskaper | Etikettene er bestandige mot olje og vann. Kan fjernes uten å lagge igjen limrester. |
| Materiale | Type 270, bomullsvev, gul (270) |
| Monteringsanvisning | Funksjonaliteten og holdbarheten til etikettene kan bli negativt påvirket hvis de behandles eller påføres feil. Alle overflater som skal limes må være rene, tørre samt fri for støv og fett. Unngå å berøre den selvklebende overflaten på etiketten, da dette kan svekke påføringsytelsen. |
| Pakn. | 3250stk. |
| Pakning 0 - Vekt netto | 0.000197kg |
| Papirformat | A4 |
| Produkt familie | HELASIGN |
| Produkt gruppe | Selvklebende etiketter, A4 |
| Selvkleben (Ja/Nei) | Ja |
| Trykkmetode | manuell |
| Type | TAG125FA4 |
| Unike egenskaper | flyttbar |
| Driftstemperatur - °C | -29 °C til + 80 °C |
| Farlig gods | Nei |
| Forhåndstrykt | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Herdetemp. | fra +10 °C |
| Iht. ELV (Artikkel 4 - 2) | Ja |
| Iht. ROHS (artikkel 4-1) | Ja |
| Klebeevne | 940 N/m |
| Lagringstid | Min.1 år etter mottakelse / maks 2 år etter produsjonsdato. |
| Lim | Syntetisk gummilim |
| Spesifikasjoner / Normer |
|
| Testmetode for innledende limtest | ASTM D2979 |
| Testmetode for klebeevne | PSTC 7 |
| innledende limtest | 900g/cm² |
|
|
|
| Ark pr. pakke | 25stk. |
| EAN / GTIN | 4031026183473 |
| Etiketter pr. ark | 130stk. |
| Lagringsforhold | 50% relativ fuktighet, Oppbevaring i originalforpakning anbefales, Unngå lagring under høy fuktighet, varme og kulde |
| Lagringstemp. | +21 °C |
| Opprinnelsesland | DE |
| Pakning 1 - Antall | 3250 |
| Pakning 1 - Bredde (m) | 0.22m |
| Pakning 1 - Høyde (m) | 0.015m |
| Pakning 1 - Lengde (m) | 0.35m |
| Pakning 1 - Type | pose |
| Pakning 1 - Vekt brutto (kg) | 0.640001kg |
| Pakning 1 - Volum (m³) | 0.001155m³ |
| Tollnummer | 58071090 |
Argentina
Australia
Brazil
Bulgaria
China
Czech Republic
Denmark
Finland
France
Germany
Hungary
India
Italy
Netherlands
North America
Norway
Poland
Portugal
Romania
Singapore
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Türkiye
United Arab Emirates
United Kingdom


Last ned



T82R-RD
500-50822
T82S-BK
500-50820
TAG120A4-270-YE
597-12027
HSMB-C2-1402-CL/GN
598-01402
HSMB-C2-1402-BU/CL
598-11402
TAG120B-270-YE
598-12027